بسم الله الرحمن الرحیم
و إن يريدوا أن يخدعوك فإن حسبك الله هو الذي أيدك بنصره وبالمؤمنين
جوامع

بیانات

12 دی 1398

پیام به مناسبت شهادت حاج ابومهدی مهندس، جانشین فرمانده حشد الشعبی عراق

|فارسی|عربی|
«

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ (آل‌عمران/۱۶۹)

شهادت برادر و فرمانده عزیز، حاج ابومهدی مهندس و عده‌ای از برادران گرامی‌اش در حشد الشعبی عراق را به پیشگاه مولانا صاحب الزمان(ع) و حضرت رهبری، امام خامنه‌ای(دام ظله) و مرجعیت دینی نجف اشرف(دام ظله الوارف) و سران بزرگوار عراق و ملت مظلوم و صابر و مجاهد این کشور به ویژه فرماندهان و مسئولان و مجاهدان حشد شعبی مقدس و گروهان‌های مجاهد مقاومت عراق و خانواده‌های شهید حاج ابومهندس مهدی و دیگر شهیدان به جهت دستیابی آنان به مدال رفیع الهی تبریک گفته و فقدان این عزیزترین کسان را صمیمانه تسلیت می‌گوییم.

همچنین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که آخرین سال‌های عمر شریفش را صرف یاری عراق و ملت آن کرد تا بتوانند کشور را از چنگال اشغالگران و تروریسم [تکفیری] آزاد کنند و نهایتا خون پاکش بر خاک مقدس عراق ریخت، به ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.

ملت عزیز عراق و گروهان‌های مقاومش وفاداری عظیم و صادقانه‌ی خود را به این فرماندهان شهید و همه‌ی شهیدان و اهداف اصیل آنان اثبات خواهند کرد و اجازه نخواهند داد این خون‌های پاک حسینی که ظالمانه به زمین ریخته شد هدر شوند. خون پاک حاج قاسم و ابومهدی و همراهان شهیدشان و همه‌ی خاطرات جهاد و جان‌فشانی در کنار این دو فرمانده عظیم، انگیزه‌ای قدرتمند برای ادامه‌ی مسیر، پرچم‌داری و تحقق اهداف و آرزوهای ایشان از جمله عراقی آزاد، عزتمند، مستقل، قدرتمند، پیشرفته و خالی از اشغال و تروریسم خواهد بود.

برای فرمانده عزیز، حاج ابومهدی مهندس و همه‌ی همراهان شهیدش رحمت و برکت و رفعت و علو درجات مسئلت می‌نمایم.

سید حسن نصرالله

جمعه ۳ ژانویه‌ی ۲۰۲۰م.

۷ جمادی الاولی ۱۴۴۱هـ.


 

بیاناتی در این رابطه با موضوعات:

دغدغه‌های امت

دغدغه‌های امت

صدر عراق/ به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر
شماره ۲۶۲ هفته نامه پنجره به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر، در پرونده ویژه‌ای به بررسی شخصیت و آرا این اندیشمند مجاهد پرداخته است. در این پرونده می‌خوانید:

-...

رادیو اینترنتی

نمایه

صفحه ویژه جنگ ۳۳ روزه
بخش کوتاهی از مصاحبه سید حسن نصرالله با شبکه المیادین به روایت دوربین دوم

نماهنگ

کتاب


سید حسن نصرالله