بسم الله الرحمن الرحیم
و إن يريدوا أن يخدعوك فإن حسبك الله هو الذي أيدك بنصره وبالمؤمنين
جوامع

بیانات

20 آبان 1401

سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در مراسم روز شهید 2022

|فیلم|صوت|
در حال ترجمه
بخش‌هایی از متن بیانات:

فرازها:

مسئولیت همه‌ی ظلم‌ها در منطقه‌ی ما بر عهده‌ی کیست؟ مسئولیت همه‌ی اتفاق‌هایی که در هفته‌های گذشته در ایران می‌افتاد با کیست؟ برادران و خواهران، به شما بگویم که ایران بار دیگر بر فتنه و دسیسه‌های امریکایی، اسرائیلی و غربی پیروز شد؛ یک پیروزی بزرگ و قطعی. و این ان‌شاءالله در آینده‌ی نزدیک بر قدرت ایران خواهد افزود. مسئولیت همه‌ی حوادث امروز منطقه‌ی ما و فلسطین بر عهده‌ی کیست؟ برعهده‌ی این طاعون امریکایی.
پس می‌خواهم این توصیف‌ها را این‌گونه به پایان ببرم: برادران لبنانی، وقتی صحبت از هشیاری و بصیرت می‌شود، مهم‌ترین چیز، آن است که دشمن و دوست خود را بشناسید. اما وقتی دوست و دشمن را قاطی می‌کنید و از دشمنتان به دشمنتان پناه می‌برید و از یک حیوان درنده به حیوان درنده‌ی دیگری پناه می‌برید، گرفتار چه سرنوشتی خواهید شد؟ انسان بینا و عاقل، به خداوند سبحان و متعال و راستگویان و اهل اخلاص و وفاداران پناه می‌برد که در این جهان بسیارند و قدرتمند هم هستند.


 


 

بیاناتی در این رابطه با موضوعات:

دغدغه‌های امت

دغدغه‌های امت

صدر عراق/ به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر
شماره ۲۶۲ هفته نامه پنجره به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر، در پرونده ویژه‌ای به بررسی شخصیت و آرا این اندیشمند مجاهد پرداخته است. در این پرونده می‌خوانید:

-...

رادیو اینترنتی

نمایه

صفحه ویژه جنگ ۳۳ روزه
بخش کوتاهی از مصاحبه سید حسن نصرالله با شبکه المیادین به روایت دوربین دوم

نماهنگ

کتاب


سید حسن نصرالله