بسم الله الرحمن الرحیم
و إن يريدوا أن يخدعوك فإن حسبك الله هو الذي أيدك بنصره وبالمؤمنين
جوامع

بیانات

4 تیر 1396

مقدمه‌ی کتاب «رهبری دل‌ها: مجموعه سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، امام خامنه‌ای (دام ظله) خطاب به مدیران و مسئولان»

|فارسی|عربی|
«

بسم الله الرحمن الرحیم

علاوه بر خصوصیات منحصر به فردی که الله تعالی به رهبر و مقتدایمان امام سید علی خامنه‌ای (دام ظله) ارزانی داشته ایشان با برخورداری از تجربه‌ی مدیریتی غنی و درخشانشان، توانمندترین شخص در تعیین عوامل موفقیت مدیر مسئول و بیان نیازها، وظایف و هدف وی در سایه‌ی تعالیم، ارزش‌ها و اصول اصیل اسلامی هستند. به همین علت می‌بینیم در ارشادات ایشان، لغزش‌گاه‌های ضعف و نقص به شیوه‌ی بی‌مانندی تعیین، و بایسته‌ها بیان شده‌اند.

بنده معتقدم قطعا رجوع و عمل به سخنرانی‌های ایشان ضروری است و ما را بسیار جلو می‌اندازد، از چندپارگی دور می‌کند و به سوی تمرکز بر اولویت‌های مورد نیاز مدیر در مسیر مبارک ولائی و جهادی‌مان سوق می‌دهد.

بنده بسیار از برادران دانشکده‌ی رضوان به واسطه‌ی آماده‌سازی و جمع‌آوری بیانات مختلف حضرت رهبری متشکرم و تأکید می‌کنم این محصول باید کتاب درسی و مرجع قرار گیرد. از خداوند متعال توفیق شما را مسئلت دارم.

نصرالله

شوال ۱۴۳۸


 

بیاناتی در این رابطه با موضوعات:

دغدغه‌های امت

دغدغه‌های امت

صدر عراق/ به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر
شماره ۲۶۲ هفته نامه پنجره به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید محمدباقر صدر، در پرونده ویژه‌ای به بررسی شخصیت و آرا این اندیشمند مجاهد پرداخته است. در این پرونده می‌خوانید:

-...

رادیو اینترنتی

نمایه

صفحه ویژه جنگ ۳۳ روزه
آن چه به زن سپرده شده، همان چیزی است که به قرآن سپرده شده است. یعنی انسان سازی.

نماهنگ

  • والزیتون
  • رهبری انقلابی سید حسن نصرالله
  • پندارشناسی اقدامات حزب الله لبنان از منظر حقوق بین الملل

کتاب


سید حسن نصرالله